מועדון שייטים

קבלת הרישיון בסיום קורס הסקיפרים הוא רק התחלה של דרך, דרך הים. 
מועדון השייטים של דרך הים חיפה הוקם לפני כשמונה שנים עבור כל בוגרינו ובעלי רישיונות המשיט שרוצים להפליג וליהנות מהים ומהשייט אך אין להם איך והיכן. 
ההסמכה כמשיט פותחת לך את הדלת ללמוד להפליג, כי ללמוד להפליג לומדים בים והחברות במועדון נותנת לכם את האפשרות לעשות זאת בצורה נעימה, נוחה ומקצועית. עכשיו הגיע הזמן לצרף את המשפחה והחברים ולצאת להרפתקה האמיתית. 

למה מועדון?

מועדון הוא משפחה וחברים - במועדון תפגוש אנשים כמוך, האוהבים את הים והחיים הטובים, ומדהימים הקשרים שנוצרים כאן בין חברים. ההרגשה השלטת ביותר במועדון השייטים בחיפה הינה המשפחתיות. במסגרת פעילויות המועדון מתקיימים ערבי מועדון, בהם תפגוש את שאר החברים לבירה ונשנוש ותשמע הרצאות בנושאים שונים הקשורים לשייט.

זה קל - תוכל לצאת להפלגה פרטית עם המשפחה או החברים, להצטרף להפלגת מועדון עם חברים נוספים או לצבור ידע מקצועי במסגרת הפלגות מודרכות. 

זה נוח - לפני כל יציאה לים תקבל תדריך על מזג האוויר הצפוי ומצב הים. הצוות של דרך הים חיפה יעזור לך לשחרר חבלים וכמובן יחכה לך ברציף כשתחזור. אתה רק צריך לדאוג להביא את הבירות... כל השאר עלינו. לרשותך עומד אחד מאנשי הצוות בכל זמן ההפלגה בים בכדי לסייע לך בפתרון כל בעיה העלולה לצוץ במהלכה. היאכטות שלנו מתוחזקות ומטופלות בידי צוות האחזקה של דרך הים חיפה ברמה הגבוהה ביותר.

זה משתלם - במועדון 3 יאכטות בחיפה ו6 בהרצליה העומדות לרשותך בכל ימות השבוע ובכל עונות השנה. נקיות, מתודלקות ומוכנות להפלגה. אנו דוגלים בתפיסה שעל איכות לא מתפשרים, לכן יאכטות המועדון, שהן ספינות הדגל שלנו, הן יאכטות מן השורה הראשונה בעולם.

חברות במועדון דרך הים חיפה זו האפשרות המשתלמת ביותר עבורך להפליג, ללמוד, להתקדם, וליהנות מזמן ים רב ללא דאגות, חששות והתעסקויות. פשוט להגיע, לשחרר חבלים ולהתמסר לחופש ובעיקר לים.

 ברוך הבא למשפחת דרך הים חיפה!

לפרטים נוספים ויצירת קשר

יומן אירועים