תיווך כלי שייט

לא היית מעלה על דעתך לרכוש רכב בלי להתייעץ עם אנשים שכבר נסעו עליו או לקנות בית מבלי להתייעץ במתווך או באיש מקצוע שיבדוק עבורך את הנכס, נכון? אז, לקנות יאכטה לבד זה כן תעשה?

לא כולם יכולים להרשות לעצמם או בכלל רוצים לקנות יאכטה חדשה מהמפעל ובסכומים קטנים הרבה יותר ניתן כמעט בכל כיס להגשים את החלום ולקנות לעצמך יאכטה. בדרך הים חיפה נעזור לך למצוא את היאכטה יד שניה שהכי מתאימה לך. בעולם וגם בארץ יש מאגר ענק של יאכטות במגוון מחירים ודגמים שונים, כך שאפשר למצוא כל יאכטה שרק תרצה. יאכטה הינה מכלול. מכלול של רצונות וכוונות, של הנאות ומטרות, של חופש וחיבור, חיבור לעצמך חיבור לים. רכישת יאכטה הינה צעד גדול ומשמעותי אצל כל שייט ולכן חשוב שהיאכטה שאותה אתה רוצה לקנות תתאים לך בדיוק כמו כפפה ליד ותענה על כל רצונותיך וצרכיך.

בדרך הים חיפה אנו לא מתפשרים על איכות. כבית ספר המכשיר שייטים ומלמד אותם החל מהפלגתם הראשונה, דרך הקורסים המקצועיים, צבירת הניסיון ועד רכישת היאכטה הראשונה אנו מבינים ומכירים את הצרכים של השייט הישראלי ונשמח לעשות הכל כדי לעזור ולסייע למציאת היאכטה המתאימה ביותר עבורך.

איפיון כלי השייט עבורך הינו מטלה לא פשוטה אך ההתאמה האישית לך ולצרכיך עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן אנו מעמידים לרשותך את הניסיון העשיר שלנו בהפלגה על מגוון עצום של כלי שייט שונים בכל מקום בעולם בכדי שהיאכטה תתאים ביותר לדרישותיך.

נחפש ונבדוק את היאכטות שנציע וניתן את חוות הדעת המנוסה שלנו על סמך הבדיקה שלנו וממצאי הסורווי (survey). נטוס לאן שנצטרך אם שם נמצאת יאכטת החלומות.