מכירת יאכטות

יאכטה הינה מכלול. מכלול של רצונות וכוונות, של הנאות ומטרות, של חופש וחיבור, חיבור לעצמך חיבור לים. רכישת יאכטה הינה צעד גדול ומשמעותי אצל כל שייט ולכן חשוב שהיאכטה שאותה אתה רוצה לקנות תתאים לך בדיוק כמו כפפה ליד ותענה על כל רצונותיך וצרכיך.

בדרך הים חיפה אנו לא מתפשרים על איכות ומייצגים את מיטב היצרנים הטובים בעולם. כבית ספר המכשיר שייטים ומלמד אותם החל מהפלגתם הראשונה, דרך הקורסים המקצועיים, צבירת הניסיון ועד הרכישה של היאכטה הראשונה אנו מבינים ומכירים את הצרכים של השייט הישראלי ונשמח לעשות הכל כדי לעזור ולסייע למציאת היאכטה הטובה ביותר עבורך.

איפיון כלי השייט ובחירת האיבזור המתאים ביותר עבורך הינה מטלה לא פשוטה אך ההתאמה האישית לך ולצרכיך עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן אנו מעמידים לרשותך את הניסיון העשיר שלנו בהפלגה על מגוון עצום של כלי שייט שונים בכל מקום בעולם בכדי שהיאכטה תתאים ביותר לדרישותיך.

בכל מקום בעולם ישיק עבורך נציג מטעמנו את היאכטה החדשה, ויבדוק שכל המערכות עובדות בצורה חלקה ומסונכרנת. על מנת לצבור ניסיון ובטחון בשלב הראשון תוכל להיעזר במדריך שייט מנוסה שיתרגל אותך ויתחיל איתך את המסע עם היאכטה החדשה שרכשת.

החברות שאנו מייצגים בארץ הן מבית HANSE GROUP הגרמנית וELAN הסלובנית.

קבוצת Hanse, הינה אחת משלושת יצרני היאכטות הגדולים בעולם ומורכבת מיצרני יאכטות מפרש ומנוע. התפיסה שמנחה את הקבוצה היא חדשנות בייצור ובעיצוב ושימוש במכלולים איכותיים ומחיר נגיש.

כל הספינות מקבוצת Hanse, מורכבות בגרמניה, במפעלי ייצור מודרניים, תחת בקרת איכות קפדנית. המותגים המרכיבים את הקבוצה:

Hanse: יאכטת הספורט קרוזר האולטימטיבית. עיצוב מודרני ונקי עם סיפון חלק ושקט, היאכטות מהירות, יפיפיות וקלות לתפעול. היאכטה מתוכננת כך שגם שייט בודד או זוג יוכלו לתפעלה ללא מאמץ.

Dehler: יאכטת ספורט מהירה בעלת ביצועים וללא פשרות. בהתאם למוניטין היצרן.

Moody: יאכטת "ים פתוח". פשוט לשחרר חבלים ולהפליג אל האופק. המודי הינה הקרוזר האידיאלי ומגיע בצורת דק-סלון או קלאסיק.

Variana: יאכטה עם הרבה שיק, פשוטה, מהירה ויפה. אפשר לקבל יותר יאכטה בפחות כסף.

מנועיות:

Fjord: חדשנות ועיצוב מתקדם, היאכטות מהירות, יפות ומיוחדות בעלות קווים נקיים וייחודיים.

Sealine: יאכטות מנוע מרווחות ומפנקות בעלות גימור אנגלי מסורתי.

Elan, הינה יצרנית יאכטות מסלובניה אשר מייצרת יאכטות וציוד סקי מהטובים בעולם. בשנת 1957 הם החלו ליצר בפיברגלס וניסיונם הרב נותן מענה בלתי מתפשר ליאכטות שמגשימות חלומות. היאכטות של Elan יעניקו לכם קרוזינג ברמה גבוהה וימים של שקט בהפלגה בכל פינה בים תיכון ומחוצה לו.

Elan מייצרת יאכטות מדהימות בגדלים של 40, 45, ו-49 פיט לקרוזינג שהופכות את ההפלגה לשקטה, נעימה, בטוחה וחוויתית. ויאכטות תואמות בגדלים לשייט ספורטיבי ומהיר יותר שיעניקו לכם חיוך רחב וגאה על קו הזינוק בתחרות.

אנו בוחרים את Elan כיאכטת העשור כי הם הולכים על פסי התשוקה של השייט ובמפעל השירות הוא לבבי כמו בספרים.

נשמח מאוד ללוות אותך לElan - חדשה