הפלגות זמן ים (sea time)

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחוויות שייט שהן פסגת כל ההפלגות!

כחלק מפעילות מועדון דרך הים חיפה אנו מוציאים במשך כל השנה הפלגות לימודיות לצורך צבירת זמן ים לרישיון משיט בינלאומי (משיט 60) או סתם בשביל חופשה לא שיגרתיתי. הפלגה שכזו היא מסע של גילויים, הרפתקאות, חיבור לטבע ולדברים הבסיסיים בחיים. תחושת ההישג בסופה של הפלגה שכזו היא עצומה והניסיון הימי הנצבר בה רב ביותר. הפלגה בים הפתוח מתאימה לבוגרים וגם לתלמידי בית הספר בכל שלבי הלימוד המעוניינים בצבירת "שעות ים" לרישיון הבינלאומי. במהלך ההפלגה מתרגלים ניווט, משמרות ים, הפלגה בלילה, חוקי דרך, נוהל כניסה/יציאה ממדינה זרה, נהלי קשר, דייג ועוד. זו הפלגה לימודית וחוויתית, שממנה תחזרו שייטים טובים ומנוסים יותר.

הפלגת זמן ים לקפריסין

נצא ביום חמישי בבוקר ממעגן הדייג אל עבר קפריסין (לרנקה או לימסול), לאחר 24 שעות של שייט נבלה כיממה של מנוחה, טיול ובילוי באי ונצא לדרכנו חזרה לארץ. ההפלגה תסתיים ביום ראשון בצהריים. סה"כ נצברים 4 ימי הפלגה בינלאומית , המהווים מחצית מזמן הים הדרוש למשיט בינלאומי.

הפלגות זמן ים בים התיכון

הפלגה ים תיכונית היא מסע לאורכו של הים התיכון, מסע החושף את הניגוד בין ערי נמל עתיקות ומרינות חדשות. היא גם שחזור של כל אותם מסעות מיתולוגיים. היא מעבר בין מדינות ובין תרבויות שונות. הניסיון הימי הנצבר בהפלגות זמן ים רב מכל חוויות השייט שהתנסית בהן עד היום. כל לג בהפלגה הוא 8 ימים ונותן את כל זמן הים הדרוש לרישיון הבינלאומי (רישיון 60).

* ניתן גם לצבור זמן ים בהפלגה ארוכה של 8 ימים או בדליברי של ספינה חדשה.

 לפרטים נוספים