השכרת יאכטה בחיפה

המפרץ הכחול של חיפה הוא המקום הכי טוב להיות בו בשעת זריחה, או מוקדם בבוקר עם הבריזה הקרירה. ואם כבר להיות קרובים למים, עדיף לעשות את זה על גבי יאכטה יוקרתית שהופכת את כל החוויה להרבה יותר מיוחדת. 

בין אם מדובר במסיבת רווקות או רווקים, ביום הולדת חגיגי במיוחד, בהצעת נישואין רומנטית על המים או ביום גיבוש בלתי נשכח, השכרת יאכטה בחיפה היא פתרון מעולה לצאת אל הים ולעשות את זה בסטייל. 

אם אתם מחפשים שירות השכרת יאכטה בחיפה או בכל מקום אחר בארץ יש כמה דברים שחשוב שתבדקו מראש. 

האם היאכטה מוצעת על ידי חברה או מועדון שייט מוכר ומקצועי?

זוהי השאלה הראשונה שכדאי לשאול. 

יש מספר חברות שמציעות השכרת יאכטה בחיפה אבל בין כל אלו חשוב לבחור בחברה הנכונה. חברה מקצועית פירושה חברה שמעסיקה סקיפרים מומחים בעלי ניסיון עתיר בשיט. בנוסף, היא צריכה להחזיק צי של יאכטות מטופלות היטב ובמצב תחזוקתי מצויין, לפי כל כללי הבטיחות. 

האם היאכטה מתאימה לפעילות שלכם? 

האם מדובר בבילוי אינטימי על יאכטה? אולי הצעת נישואין רומנטית בשניים? אולי אתם מחפשים יאכטה שמתאימה לקבוצת אנשים? בהשכרת יאכטה בחיפה ניתן לבחור אחת מבין מבחר היאכטות החדשות והמפנקות. לכן כדאי לבדוק קודם אילו סוגי יאכטות כל חברה מציעה ולתאר בדיוק מה אתם צריכים. 

הבחירה ביאכטה מסוימת תלויה לא רק בפעילות שלכם אלא גם ביעד. יש יאכטות שמיועדות על ידי החברה לשיט לאורך חופי הארץ, למשל מחיפה לעכו ויש יאכטות ששטות לקפריסין, תלוי בסוג הפעילות שבחרתם. 

אילו תוספות מקבלים לצד השכרת היאכטות?

אם אתם מתכננים פעילות שדורשת השכרת יאכטה בחיפה בטח יש לכם רשימת מטלות ותכנונים ארוכה ליום הפעילות. כדאי לבחור בחברה שלא רק מעניקה את שירותי ההשכרה אלא עוזרת לכם לתכנן את היום ואת הפעילות. 

למשל אפשר לבדוק האם הסקיפר שנמצא על היאכטה אתכם כולל בשיט גם הדרכה בנושא של יאכטות או לדוגמא הסבר על הנמל שנבנה ברגעים אלה ועל הנוף שנראה במפרץ.  האם ההשכרה יכולה לכלול ארוחה או בקבוק יין והאם יש אפשרות לשלב במסגרת הפעילות גם מפעילים בנושאים אחרים, למשל סדנה או הרצאה. 

הפתרון הטוב ביותר למי שמתכנן יום פעילות שלם על יאכטה הוא לבדוק האם החברה מציעה השכרת יאכטה בחיפה בהתאמה אישית. כלומר האם לצד בחירת היאכטה המתאימה, שיקולי המחיר ושאר הפרטים הטכניים היא עוזרת גם בייעוץ לגבי הפעילות ויוזמת בפועל חלק מהפעילות. 

השכרת יאכטה בחיפה – לכל מאורע חגיגי או ציון דרך

משיט משפחתי לכבוד מאורע חגיגי ועד לאירוע גיבוש של עובדי החברה, שיט על יאכטה הוא פעילות קצת אחרת, שמוציאה אתכם מהשגרה. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור במקום הנכון להשכרת היאכטה ולהקפיד לשאול את כל השאלות האלו לפני שמזמינים.